Лабораторія здоров’я

Аналізи: Як піклуватися про здоров’я

За останні роки увага людей до свого здоров’я зростає, і ми із задоволенням підтримуємо цю тенденцію. Сучасні жінки все більше дбають про себе та обирають здоровий спосіб життя. Здоров’я починається з лабораторної діагностики, а важливе місце в процесі спостереження за своїм самопочуттям посідають медичні аналізи. Проте навколо теми аналізів завжди багато міфів, тому разом із лабораторією CSD ми зібрали найпоширеніші запитання про аналізи та створили серію матеріалів.

Ганна Дудіна, креативна директорка лабораторії CSD

Лабораторна діагностика – це невіддільна складова здорового способу життя.

Говорячи про здоровий спосіб життя, зазвичай усі мають на увазі спорт, правильне харчування та відсутність шкідливих звичок.

Насправді бути здоровим і вести здоровий спосіб життя – це справжня наука, яка потребує знань та відповідального ставлення до свого організму. Здорова людина повинна знати і розуміти, які процеси відбуваються в організмі, що для нього корисно, а що може нашкодити. 

Ці знання повинні бути доповнені і контролем тих процесів, які не можемо побачити. Наприклад, ми всі знаємо, що корисно приймати вітаміни, але визначити, яких саме не вистачає вашому організму, можливо лише за допомогою лабораторних аналізів. 

Так само неможливо самостійно оцінити водно-сольовий обмін чи гормональний стан. Натомість лабораторна діагностика дає відповіді на всі запитання про здоров’я.

 

Лабораторні тести допоможуть своєчасно встановити діагноз та спланувати лікування, крім того існують планові чек-апи, які необхідно здавати в певний проміжок часу. Звичайно, до та після аналізів необхідно проконсультуватися з лікарем. Спеціалісти лабораторії відповіли на найпоширеніші запитання щодо лабораторної діагностики. Ця інформація важлива для ознайомлення, адже знання – наша сила.

 

Медична лабораторія CSD

одна з провідних медичних лабораторії країни, що надає повний спектр послуг із лабораторної та патоморфологічної діагностики в усій Україні. В переліку послуг CSD понад 1300 видів аналізів та досліджень різної складності – від загального аналізу крові до визначення гістологічного типу пухлини та її молекулярного профілювання.