Фотокнига Ukrainian Railroad Ladies – про жінок, які працюють на залізничних переїздах

від | 19.02.2020 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Видавництво «Основи» готує видання для відповідей на ці запитання. Фотокнига Ukrainian Railroad Ladies – про жінок, які працюють на залізничних переїздах у різних куточках України.

Автор видання – український фотограф Саша Маслов, який живе та працює у Нью-Йорку. Його портрети, що увійдуть до видання, у 2020 році вже отримали міжнародні нагороди Sony World Photo Awards та LensCulture. Фотокнига Ukrainian Railroad Ladies міститиме близько 40 таких портретів та стане поясненням соціального та історичного підґрунтя професії залізничника в Україні.

“Ukrainian Railroad Ladies – це фотокнига про естетику, яка довкола нас. Подорожуючи потягами в Україні рідко хто звертає увагу на працівниць залізничних переїздів. Втім, ландшафт довкола та оздоблення всередині будиночків на таких переїздах чимало розповідають нам не лише про професію залізничника, а й про соціокультурні аспекти життя українців”, – каже Саша Маслов, фотограф та автор видання.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

На фестивалі Sundance показали байопік про Брук Шилдс, в якому акторка вперше розповіла про пережите зґвалтування

На фестивалі Sundance показали байопік про Брук Шилдс, в якому акторка вперше розповіла про пережите зґвалтування

На кінофестивалі Sundance відбулася прем’єра двосерійного документального фільму про ікону 90-х, відому голлівудську акторку та супермодель Брук Шилдс — Pretty Baby: Brooke Shields («Чарівне дитя: Брук Шилдс»). У ньому вона...

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи

Українська біатлоністка Анастасія Меркушина здобула золоту медаль на Чемпіонаті Європи

Українка Анастасія Меркушина виграла золоту медаль у жіночому спринті на Чемпіонаті Європи з біатлону. 28-річна спортсменка пройшла без жодного промаху обидва вогневі рубежі, а, набравши швидкість на останньому колі,...