Каждый мужчина имеет право на платье. Новая коллекция Who is it?

від | Жов 4, 2019 | FITTING ROOM

В новой коллекции бунтарского украинского бренда появились платья унисекс. Слоган коллекции: Each man has the right to dress the dress.   

“Бренд Who is it? против дискриминации мужчин. Против дискриминации женщин, людей третьего пола, потому что все имеют право быть такими как хочется, как чувствуется, какими угодно.  Носить платья, пиджаки, брюки, ничего не носить. Свобода самовыражения, равноправие и отсутствие насильственного общественного влияния –  суть кампейна анти-дискриминационного бренда Who is it?”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!