H&M відкриває другий магазин в Києві

від | 14.09.2018 | Новини

Час читання: ( Кількість слів: )

Другий H&M відкриється 18-го жовтня о 12:00 у ТРЦ SkyMall на проспекті Романа Шухевича, 2Т.

Другий столичний H&M, площею близько 2 500 квадратних метрів, розташується на другому поверсі торгового центру. Будуть представлені лінії жіночого, чоловічого, підліткового і дитячого одягу, а також H&M+ та Sport для жінок.
Гостей відкриття чекатиме святкова розважальна програма та особливі шопінг-пропозиції перша людина в черзі отримає подарунковий сертифікат на 3 000 гривень, друга — на 2 000 гривень, третя — на 1 000 гривень, наступні 997 людей — на 200 гривень.

Реєстрація до черги розпочнеться 18-го жовтня з моменту відкриття ТРЦ SkyMall.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить