Björk о любви живущих в сети

від | 15.11.2017 | Слухати

Час читання: ( Кількість слів: )

Blissing Me – новый клип для музыкальных гурманов от Бьорк после Utopia. Легкие звуки сотканы из звонов и электронных бипов, над треком певица работала совместно с венесуэльским диджеем Arca.

Бьорк поет о любви о «двух обитателях сети, одержимых музыкой», живущих в текстовых сообщениях, электронной почте и «отправкой друг другу MP3». В песне звучит давняя концепция о том, что, возможно, рай не всегда является чем-то высшим, но иногда встречается в сердцах двух людей, которые заботятся друг о друге. И заканчивается все извечным вопросом: “Неужели я действительно влюбилась в него?”.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!

Новини

Дівчина говорить