Надо брать: Брошки Naked Needle

від | Лют 28, 2017 | FITTING ROOM, Треба брати

Брошки Naked Needle

НАДО БРАТЬ

Зображення Ван Гога, Сальвадора Далі, Фріди Кало, Леся Курбаса та інших митців тепер можна носити на собі.

Naked Needle вишиває брошки з портретами та картинами всесвітньо відомих постатей.

Марія Платко, засновниця марки, почала вишивати спонтанно. «У мене завжди було багато творчих хобі. Якось натрапила в пінтересті на нашивки ручної роботи з котами й вирішила спробувати зробити одну схожу. Наступною роботою стала брошка з автопортретом улюбленого Ван Гога. Сподобалось, що нитками можна ідеально передати мазки митця», – розповідає Марія.

Переважна більшість робіт Naked Needle – портрети, виконані на основі картинам або фото. Марія обирає «героїв» брошок на власний смак, за мотивами улюблених зображень, інше – індивідуальні замовлення клієнтів.

Вишивати портрети значно цікавіше і складніше за квітки чи пташок. Кожна наступна робота з портретом – невеликий виклик, тому це і приваблює.

Створити точну копію брошки неможливо – усі роботи унікальні. «Не збиралася робити навіть подібні моделі, однак через великий запит зробила декілька схожих екземплярів. Інші роботи копій не мають», – говорить Марія.

Спочатку вишивається зображення на тканині або фетрі. Потім формується брошка вільної форми за допомогою кількох шарів проклеєної тканини та жорсткої основи. Зі зворотнього боку брошка зашита однотонною тканиною зі шпилькою, за допомогою якої кріпиться на одяг.

Оскільки роботи відрізняються складністю та розмірами, вартість аксесуарів коливається від 100 до 400 грн. Переглянути та придбати моделі можна на сторінці марки в інстаграмі

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!