Надо брать: Сумки з пряжі Liru Gals

від | Гру 14, 2016 | FITTING ROOM, Треба брати

Сумки з пряжі Liru Gals

НАДО БРАТЬ

Оригінальної сумки з пряжі та натуральної шкіри у вас ще точно немає. Або ж вона може стати чудовим варіантом для подарунка.

У власниць бренду Liru Gals, Анастасії Рубан та Ольги Литвин, неодноразово виникала проблема з вибором сумки. Частіше за все – якість не відповідала ціні або навпаки. Тому в червні цього року дівчата вирішили створювати свої.

gvibqyyapxe

«Бачення, ідеї та смаки дозволили швидко визначитись із лейтмотивом та стратегією. І ось вже 5 місяців ми невеликими, але впевненими кроками підкорюємо модні серця жінок. Їхні зацікавленість, схвальні відгуки та щоденні слова подяки доводять, що ми на вірному шляху», – розповідають Настя та Оля.

[aesop_gallery id=”40210″]

Сумки та рюкзаки Liru Gals – ручної роботи, виготовлені з трикотажної пряжі та натуральної шкіри. «Нас підкупило те, що це, по-перше, дуже гарно, а по-друге, таке виконання аксесуарів тільки нещодавно почало свій розвиток, а в деяких країнах і досі залишається невідомим. Тому ми взяли за мету зробити це трендом», – говорять засновниці.

_iofcpjepxm

Завдяки щільному в’язанню аксесуари чудово тримають форму, а сама пряжа не кошлатиться та не линяє. Додатково рекомендується обробляти сумки спеціальними водозахисними засобами-спреями, як для взуття та верхнього одягу.

ss0nn0pe6ic

Бренд працює тільки на замовлення. Для індивідуального виготовлення сумки необхідно визначитися з моделлю та бажаним кольором. Процес реалізації займає до семи робочих днів. Замовити можна на сторінці в інстаграм та вконтакте.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!