Надо брать: Сумки з пряжі Liru Gals

від | 14.12.2016 | FITTING ROOM, Треба брати

Час читання: ( Кількість слів: )

Сумки з пряжі Liru Gals

НАДО БРАТЬ

Надо брать: Сумки з пряжі Liru Gals

Оригінальної сумки з пряжі та натуральної шкіри у вас ще точно немає. Або ж вона може стати чудовим варіантом для подарунка.

У власниць бренду Liru Gals, Анастасії Рубан та Ольги Литвин, неодноразово виникала проблема з вибором сумки. Частіше за все – якість не відповідала ціні або навпаки. Тому в червні цього року дівчата вирішили створювати свої.

gvibqyyapxe

«Бачення, ідеї та смаки дозволили швидко визначитись із лейтмотивом та стратегією. І ось вже 5 місяців ми невеликими, але впевненими кроками підкорюємо модні серця жінок. Їхні зацікавленість, схвальні відгуки та щоденні слова подяки доводять, що ми на вірному шляху», – розповідають Настя та Оля.

[aesop_gallery id=”40210″]

Сумки та рюкзаки Liru Gals – ручної роботи, виготовлені з трикотажної пряжі та натуральної шкіри. «Нас підкупило те, що це, по-перше, дуже гарно, а по-друге, таке виконання аксесуарів тільки нещодавно почало свій розвиток, а в деяких країнах і досі залишається невідомим. Тому ми взяли за мету зробити це трендом», – говорять засновниці.

_iofcpjepxm

Завдяки щільному в’язанню аксесуари чудово тримають форму, а сама пряжа не кошлатиться та не линяє. Додатково рекомендується обробляти сумки спеціальними водозахисними засобами-спреями, як для взуття та верхнього одягу.

ss0nn0pe6ic

Бренд працює тільки на замовлення. Для індивідуального виготовлення сумки необхідно визначитися з моделлю та бажаним кольором. Процес реалізації займає до семи робочих днів. Замовити можна на сторінці в інстаграм та вконтакте.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Читайте також

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Урбаністична естетика комфорту: Samsonite презентує колекцію Move 4.0

Український дистриб’ютор всесвітньо відомого бренда Samsonite презентує нову колекцію жіночих рюкзаків Move 4.0. Це четверта інтеграція колекції, що вже не перший рік є втіленням сучасної урбаністичної естетики та комфорту....

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Бренд Morning Star та UAnimals створили благодійну колекцію одягу, щоб зібрати 500 тисяч гривень на будівництво домівок для тварин

Зоозахисний рух UAnimals спільно з брендом молодіжного одягу Morning Star створили унікальну колекцію лімітованих худі й футболок «Твоє худі — їхня домівка» з принтом маленького цуценяти, якого захищає відважний воїн ЗСУ....