Балетные па в 482

від | Жов 31, 2016 | FITTING ROOM

Необычную съемку украинских брендов сделали в магазине 482, пригласив солистку киевской Национальной Оперы Украины Анну Муромцеву.

“Эту фотосессию придумала наш диджитал-директор. А началось все с желания показать, что повседневная одежда должна быть удобной, и может выглядеть необычно и ярко, – рассказывает Катя Подольская, владелица 482store. – Солистка киевской Национальной Оперы Украины Анна Муромцева примеряла модели из новых коллекций украинских брендов. Мы сами были поражены тем, как гармонично сочетается casual-стиль и балетные па”.

Фото: Ольга Старостина

Пальто 7 arrows – 2900 грн, платье  Shamanka- 1500 грн.

Блуза 7 arrows – 950 грн

Платье-рубашка Shamanka – 1400 грн

Платье-туника Shamanka – 1350 грн.

Кроп-свитшот EasyEasy – 600 грн, джинсы MINNIM – 1390 грн.

Кейп N&M – 3500 грн

Шарф S.H.O. – 680 грн, светшот L.Great – 700 грн

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!