Беззаботность и легкость: ViGiO SS'17

від | Жов 6, 2016 | FITTING ROOM, Новини

Украинский бренд ViGiO представил кампейн новой коллекции весна-лето 2017. Лицом стала модель Олимпия Вайтмусташ.

74-1

Дизайнеры Галина и Ольга Вильгота вдохновлялись работами мастера акварели Стива Хэнкса, известного умением тонко передавать на полотне образ беззаботной, легкой и уверенной девушки.

39

Вторым источником вдохновения стала архитектура Лазурного Берега, запечатленная на фотографиях 1939-1945 годов.

«Передать словами расслабленную атмосферу побережья лучше всего удалось  Фрэнсису Скотту Фицджеральду в романе «Ночь нежна». Уверены, если бы его герои жили в XXI веке, для своих романтических приключений они бы выбрали вещи из нашей новой коллекции», – говорят создательницы бренда Галина и Ольга Вильгота.

35-1

Знаковые вещи коллекции — полупрозрачные юбки, блузы и платья с воланами.

98

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!