Placeholder Photo
/

Надо брать: Хустка Намитка

Почати
/
4 хв на читанння

Хустка Намитка

НАДО БРАТЬ

Надо брать: Хустка Намитка

Яка осінь без хустки? Пропонуємо прискоритись і звернути увагу на Намитки з українським орнаментом.

Два роки тому в Олександра – брата Олени Мурзи з’явилася ідея зробити арафатку, але з українським малюнком: «Людям подобається український орнамент та вишиванка, але вони не хочуть її носити кожен день». Олені така ідея сподобалась – і брат із сестрою розпочали роботу.

«Ескіз «арафатки по-українськи» розробляли спираючись на інформацію з книжок та старих фотографій. Щоб переконатись, що ми йдемо у вірному напрямку, нам знадобилася консультація спеціаліста. Майстриня Ольга Костюченко схвалила ідею та розповіла значення кожного орнаменту: хрест – знак Сонця і вогню, жіночого і чоловічого, ромб – символ плодючості та обегріга», – розповідають засновники бренду.

Спочатку Олена та Олександр хотіли створювати продукт в Україні, але не знайшли підприємства, яке б відповідало їхнім вимогам: точне відтворення малюнка, ручна робота, плетіння і натуральні матеріали. Брат із сестрою розширили географію пошуку і почали спілкуватись з підприємствами Азії. Розмістили замовлення зразків на двох фабриках Індії, де через місяць їх і виготовили.

«Виконання було ідеальним: плетіння, пофарбування, відповідність орнаменту макету. Отримавши готові вироби, ми зібрали фокус-групу зі своїх знайомих і вирішили внести деякі правки. Тому отримання хусток перенеслось майже на півроку».

Намитка виконана в п’яти кольорах, орнамент на всіх однаковий. Склад – 100% бавовна. В негоду – зігріє, в спеку – захистить від сонця, або стане фільтром для води. Одягають Намитку і жінки, і чоловіки будь-якого віку, сфери діяльності та інтересів.

Вартість хустки – 250 грн. Комплект із чотирьох – 790 грн. Замовити Намитку можна на сайті.