Девушки в бизнесе: аксессуары для собак, швейный коворкинг, курсы тестировщиков и постельное белье

від | Лип 27, 2016 | The Devochki PRO, Навіщо вона це зробила

Женский бизнес – основа нашей рубрики Девочки PRO. Мы рассказываем о девушках, которые не боятся создавать в Украине и стремительно развиваются.
Идея шить поводки и ошейники меня посетила, когда у нас появилась собака и нужно было купить необходимую амуницию. Пройдясь по зоомагазинам, я столкнулась с тем, что выбор красивых аксессуаров для собак в нашей стране крайне ограничен – это либо обычные кожаные ошейники скучных цветов для собак средних или крупных пород, либо же гламурные со стразиками для маленьких собак. А мне хотелось чего-то необычного: не классического, но и не со стразами. Я начала смотреть, что предлагает Запад, и нашла много интересных идей, среди которых поводки и ошейники из каната. Именно в таких ходят множество собак-звезд Instagram.
Алена Салтыкова

LAV LAP

История LAV LAP

Одно из моих детских воспоминаний – как я кручу ручку швейной машинки и пытаюсь отправить маму на работу, чтобы она не мешала мне наслаждаться этим увлекательным занятием. Потом был перерыв в 30 с лишним лет, и вот, в конце 2015 года я снова вернулась к машинке: до этого несколько лет вынашивала креативную бизнес-идею, была «беременна» ею. Я знала, этого в нашей стране еще никто не делал и это решит проблему миллионов женщин. Так появилась Школа и коворкинг «Шить легко!».
Полина Башкина

Швейный коворкинг и курсы шитья «Шить легко»

История «Шить легко»

Я пішла викладати на курсах тестування. Там мала навчати за чужою програмою. Але мені хотілось вчити тим речам, які я вважаю дійсно потрібними, не давати зайвого, робити акценти, правильні на мою думку. Ця ідея зародилась у мені, і я не могла думати більше ні про що. Виникла просто фізична необхідність взяти і зробити. Якби не спробувала, зламала би себе. Насправді, для курсів жодних інвестицій не потрібно. Потрібен сайт – а в мене всі друзі програмісти. Потрібно приміщення – зараз є багато варіантів із погодинною орендою. Спочатку просто написали про себе в соцмережах, друзі це поширювали. Першими студентами були друзі і друзі друзів.

Світлана Мережко

Testing Galaxy

Исторія Testing Galaxy

Два роки тому в новорічну ніч моїм головним бажанням було знайти справу собі до душі, в якій би я могла реалізувати своє бачення краси. Рік тому з’явилась ідея створення текстилю для дому. І ось  у лютому цього року я вже мала перші замовлення на постільну білизну. І пішло-поїхало. Я не з тих людей, які  з дитинства знають, ким хочуть бути, коли виростуть. Довелось попрацювати перекладачем, у сапорт-відділі ІТ-компанії, дизайнером. Постійно був пошук, пошук… Але я не жалкую, бо всі набуті знання я можу застосувати зараз у своїй справі.

Вікторія Мешалкіна

Скриня

История «Скриня»

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!