Как получить консультацию лучших СЕО для своего бизнеса?

від | Тра 16, 2016 | Кар'єра

Проект Unlimit Ukraine запускает конкурс для молодых предпринимателей CEO for U, в рамках которого разыграет консультации ведущих топ-менеджеров крупных компаний. Среди менторов директора таких компаний, как Google LLC, Novus Ukraine, IDS Borjomi Ukraine, Astellas Pharma LLC, Arricano Real Estate PL, Carlsberg Ukraine, Jacobs Douwe Egberts, EY, Philip Morris Ukraine, Miele.

640x448_2

Участвовать в конкурсе и получить индивидуальную консультацию от выбранного профи могут все молодые предприниматели, работающие над инновационными продуктами или предоставляющие социально-полезные услуги.

Чтобы принять участие, вам необходимо зарегистрироваться в проекте Unlimit Ukraine и заполнить анкету, в которой нужно рассказать о деятельности своей компании и сразу же задать интересующий вопрос желаемому ментору.

Участие в конкурсе бесплатное.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...