Who is it? Raise your flag!

від | Лют 22, 2016 | FITTING ROOM, Новини

В какой-то период или этап жизни, у каждого наступает тот момент, когда нужно, есть причина или необходимость Raise your flag!
giphy
Коллекцией̆ Raise your flag Who is it? провозглашает свои идеалы и поднимаем свой флаг женственности: самоуверенной̆, броской̆, прогрессивной̆ и противоречивой̆.
Новая коллекция Who is it? Обладает с ярким феминным оттенком и твердым женским характером. Она состоит из противоречий и противоположностей̆, сочетает не классические силуэты, причудливые и непрактичные элементы.
[aesop_gallery id=”23453″]
 
 
 
 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!