Маркет Всі Свої: Красивые люди и красивые вещи

від | Вер 21, 2015 | FITTING ROOM

На выходных мы заглянули на маркет Всі Свої, померили пальто и шляпы, потрогали красивые теплые платья и свитшоты, присмотрели несколько сумок и наметили темы для публикаций. Многие из прекрасных покупательниц и любезных  продавцов попали в объектив нашего фотографа Юлии Остроушко. Смотрите фотографии и находите себя.
Всі Свої – самый большой маркет украинских товаров и наши хорошие друзья. Главная хорошая новость от организаторов – маркет наконец-то станет регулярным и обоснуется в одном месте – галерее D12. Зная заранее расписание, удобно спланировать шопинг. Так что отмечайте в своих календариках:
10-11 октября
14-15 ноября
12-13 декабря

 
 

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!