Gmail добавил функцию "спасти от позора"

від | Чер 25, 2015 | Без категорії

Если вы не заметили, мы все равно спасем вас от позора – благодаря новейшей опции теперь в Gmail можно вернуть, отосланное по ошибке (или с ошибками) письмо.
gmail-for-iphone-app-update-may-annoy-you-a7ee226b41
Вы знаете это чувство (нет для него подходящей нецензурной конструкции), когда осознаешь, что отправил не туда, не тому или не то. Но с этого вторника, 23 июня 2015 года, в популярном почтовом сервисе от Google появилась кнопочка “undo send.” Некоторое время функцию тестили в рамках Google’s Labs, и вот она уже доступна во всех почтовых ящиках планеты.
Сначала опцию нужно активировать в настройках, а потом наслаждаться возможностью исправить свои ошибки.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...