Новый челендж: селфи с размазанной помадой

від | Січ 28, 2015 | Без категорії

Новый социальный флешмоб всколыхнул Штаты – барышни размазывают помаду в борьбе с раком шейки матки. Как бы странно это не звучало.

Cervical Cancer Campaign #smearforsmear @JoTrust I nominate @sukiwaterhouse @caradelevingne @jasminebydesign

Uma foto publicada por Georgia May Jagger (@georgiamayjagger) em


 
Первой  «размазанное  селфи» с #smearforsmear выложила Джорджия Мэй Джаггер, номинировав (дада, здесь работает система номинирования, как и в Ice Bucket Challenge) еще трех подружек, среди которых модель Кара Делевинь. Звезды хотят привлечь внимание девушек к проблеме рака шейки матки, намекая, что своевременный поход к доктору может уберечь не только множество нервных клеток, но и жизнь.
Если вы подписаны на звездные инстаграмы – не удивляйтесь завтрашнему засилью снимков с размазанной помадой.  Мы не уверены, что челендж увлечет наших девушек, но считаем своим долгом напомнить, что к гинекологу стоит ходить раз в полгода.  И да – сделайте в следующий раз анализ-мазок.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...