Покажи нам свой проект!

від | Січ 19, 2015 | Кар'єра

У нас хорошие новости для девушек, которые развивают собственный бизнес. Убедившись в невероятной популярности новогоднего рейтинга женских стартапов, мы решили продолжать это дело на постоянной основе.
Теперь каждая девушка, у которой есть свой проект, может заявить о нем на наших страницах. Для этого достаточно заполнить форму, которая находится ниже. В конце каждого месяца мы будем рассказывать о ваших проектах, добавляя их в рейтинг.
TheDevochki PRO хотят дружить со всеми девочками-стартаперами, поэтому ждите от нас писем, вопросов и интересных предложений.

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!