Человеческий фактор

від | Лип 25, 2014 | Дивитися

Мы решили, что будет круто раз в неделю показывать вам картинки, которые нам понравились. Первым публикуем проект Witchoria  с названием “Человеческий фактор”. Вики смешала все, что могла – нежные фильтры, полароид и всплывающие ошибки.
Давайте уже признаемся, что подобная социальная тема все еще не надоела.
 
humanerror-1 humanerror-2 humanerror-3 humanerror-4 humanerror-5 humanerror-6 humanerror-7 humanerror-8 humanerror-9 humanerror-10 humanerror-11 humanerror-12 humanerror-13 humanerror-14 humanerror-15

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...