Нил Патрик Харрис появится в «Американской истории ужасов»       

від | Лип 20, 2014 | Дивитися, Серіали

В отчаянной нехватке хороших новостей, мы нашли то, что нас порадовало. Скорей всего, в новом сезоне «Американской истории ужасов» появится Нил Патрик Харрис, ради которого мы смотрели даже последний сезон «Как я встретил вашу маму».
Нил написал письмо Райану Мерфи, о том, что было бы круто получить место в «Цирке уродов». Райан ответил ему в твиттере, так что теперь можно только гадать, какое уродству достанется бывшему  Барни Стинсону.


 
Сара Полсон, например, будет выгладить так:
Fw0648NOMSw
 

Кого ждать: 

zFWP5_E7ijY
 
Может, нам повезет увидеть еще  и очень высокую Амазон Ив
8cfG6kuUN0U

Читайте нас в Telegram-каналі, у Facebook та Instagram

Ми залишаємося незалежним та чесним жіночим виданням вже 7 років. На відміну від багатьох жіночих сайтів ми прагнемо відверто говорити про жінок та надати платформу для різноманітних голосів, які розповідають про справжнє життя, реальні проблеми жінок, їхні потреби, страхи, надії, про їхній досвід, успіх та досягнення. Кожна з нас заслуговує бути почутою. Кожна з нас може бути прикладом та натхненням для інших. Кожен, великий чи невеликий, внесок неймовірно цінний — він має важливе значення для захисту нашої редакторської незалежності та існування цього проєкту. Підтримайте DIVOCHE.MEDIA — від 50 гривень. Дякуємо!
«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

«Кожного дня, щойно я прокидаюся, беруся за телефон, дивлюся, що відбувається вдома в Дергачах». Історія Маргарити Попової з циклу «Внутрішня міграція»

Онлайн-журнал «Люк» запускає проєкт «Внутрішня міграція», присвячений...